Vår plassering

Son Arkitektkontor AS

Avd. Fredrikstad:
Kråkerøyveien 4, 1671 Kråkerøy
E-post: post@sonark.no
Tlf: 64 80 84 80 / Mob: 48 39 48 55

Avd. Oslo:
Ulvenveien 82E, 0581 Oslo
E-post: post@sonark.no
Tlf: 64 80 84 80 / Mob: 47 26 36 79

ANSATTE

AVDELING FREDRIKSTAD

Stian Årvik

Daglig leder / Arkitekt
Mob: 483 94 855
E-post: stian@Sonark.no

Shepol Barzan Awrahman

Avd. leder Fredrikstad / Master i arkitektur
Mob: 475 02311
E-post: shepol@Sonark.no

Hans Heinrich Borgwardt

Master ingeniør / Arkitekt
Mob: 993 29 793
E-post: hans@Sonark.no

Gertrud Sanda

Master i arkitektur
Mob: 910 09 503
E-post: gertrud@Sonark.no

Rene Ramminger

Bim Konstruksjon NTNU
Mob: 400 98 439
E-post: rene@Sonark.no

AVDELING OSLO

Kristian Hatlevik

Avdelingsleder Oslo / Fagansvarlig
KS-ansvarlig / Sivilarkitekt

Mob: 472 63 679
E-post: kristian@Sonark.no

Ulrikke Schønfeldt Larsen

Master i arkitektur
Mob: 473 00 367
E-post: ulrikke@sonark.no

Carsten Pedersen

Sivilarkitekt
Mob: 907 21 863
E-post: carsten@sonark.no

KONTAKT OSS